Úspěšné nemovitostní projekty na Praze-západ: moderní občanská vybavenost

5. 3. 2018

V oblasti podnikání v nemovitostech se nejčastěji řeší výstavba bytů, rodinných domů, kancelářských budov, apod. Inspirujte se nyní pro změnu vydařenými developerskými projekty v rámci rozvoje moderní občanské vybavenosti, neboť i zde existuje řada podnikatelských příležitostí. Navíc budete mít ve většině případů zajištěnu podporu obce. Podívejte se, jaké projekty se podařilo zrealizovat v poslední době na Praze-západ:

 

Domov pro seniory Borová

Ukázkový příklad, jak by se měly stavět důstojné a kvalitní domovy pro seniory, a to i s ohledem na cenu, kterou jsou klienti schopni za „nadstandardní“ služby zaplatit. Tento soukromý projekt byl realizován paní Barbarou Kovačkovou, která chtěla nabídnout primárně kvalitní a dostupné služby, ale zároveň zajistit ekonomickou rentabilitu projektu. Z podnikatelského hlediska je sice nyní jednoduší a profitabilnější postavit Alzheimer centrum a zaměřit se primárně na poskytování co nejvíce zdravotnických služeb, nicméně z dlouhodobého hlediska bude růst také poptávka po kvalitnějších „středních“ službách, které budou pro širší veřejnost cenově přijatelné. Zároveň se pro projekty pro starší generaci nabízí různé možnosti spolufinancování z veřejných dotací.

Více informací o projektu: www.domovborova.cz/

 

Základní škola v Dobřichovicích

Elegantní design od architektonického studia Šafer Hájek pozvedává současnou úroveň zástavby v Dobřichovicích. V této oblasti došlo v poslední době také k realizaci několika bytových projektů, z nichž některé posouvají tuto lokalitu blíže k západoevropskému standardu. Okolí Berounky za Prahou se rozvíjí a je dobře, že se daří i architektonicky kvalitním projektům.

Více informací: https://www.zsdobrichovice.cz/

 

Sportovní centrum Esmarin

Inspirujte se, jak lze vybudovat ve středních Čechách pěkné sportovní centrum s wellness a restaurací na dobré úrovni. V daném případě má svůj význam i lokalita, která se postupně rozvíjí s rostoucím počtem obyvatel v Mníšku pod Brdy a v přilehlých obcích cca. 20min za Prahou. Do budoucna lze předpokládat, že poptávka po volnočasových aktivitách bude dále růst a kvalita poskytovaných služeb se bude postupně zvyšovat.

Více informací: http://www.esmarin.cz/

Chcete realizovat takovéto záměry nebo podílet se na kvalitním územním rozvoji? Konzultujte právní možnosti developmentu na www.futurebridge.cz